Fotomodel

Fotomodel

Fotomodel olmak karar verilip hızlı ve somut adımlar atılması gereken uzun ve özverili bir yolculuktur, bu yönde başarılı adımlar atmak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Fotomodel olmaya Karar verin

Karar vermek kendine inanmak ve bunu istemek en önemli nokta ilk etapta kendi içinizde bunu gerçekten istemelisiniz ve kendi içinizde bu inanç tam ve eksiksiz olmalı.

Araştırın

Fotomodel olma yolunda en kritik diğer nokta araştırmanızı çok doğru yapmaktır, internet dünyası bu araştırma için çok verimli olduğu kadar çok fazla sahte kuruluş ve kişilerle de doludur, bu nedenle araştırmanızı çok iyi yapmalı öne çıkan ajansları belirlemeli ve her ajansı tek tek tüm platformlardan ( Instagram – Şirket Bilgileri – Facebook – Şikayet siteleri ) araştırmalısınız , buralarda karşınıza çıkacak olan bilgiler sizin kendiniz için en doğru ajansı bulmanızda büyük katkı sağlayacaktır.

Ajansınızı Seçin

Tüm bu ajans araştırmalarınızdan sonra kendiniz için en doğru ajansları seçin ve fotomodel başvurunuzu yapın, yaptığınız bu başvuruda kendinizi en doğru şekilde anlatmaya ve tüm bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterin, unutmayın ki ajanslar sizi orda verdiğiniz tam ve eksiksiz bilgiler ile değerlendirecek ve bilgilerin eksik olması durumunda asla değerlendirmelere alınmazsınız ve sizin hakkınızda gereken fikirler oluşmaz.

Unutmayın hiç profesyonel ( gerçek ) fotomodel ajansı sizden kayıt yada fotoğraf ücreti istemez. bu ve buna benzer bir ücret talebi ile karşılaştığınızda o ajans gibi görünen kurumla hemen iletişiminizi kesin. bu konuda yüzlerce mağdurdan birisi olmayın .

Fotomodel olmak çok dikkat isteyen eğlenceli ve bir o kadar zorlu bir yolculuktur. bu yolculukta en önemlisi yola çıktığınız

Bizi Takip Edin.

Your Comments

Write The Comment

Bizi Takip Edin