Adana Ajans

Ajans Adana

Ajans Adana

Adana da Fotomodel olmak mı istiyorsunuz ?

Doğru yere geldiniz! Model Ajansımız Adana, her zaman Adana ve çevredeki İllerde Fotomodel olmaya hevesli erkek ve kadınları arıyor. Model Ajansı olarak sürekli yeni yetenekler arıyoruz. Defilelerdeki podyum modelliklerinden reklam çekimlerine kadar birçok açık pozisyon sizleri bekliyor . Her bir iş için doğru personeli sağlamak için model havuzumuz çeşitli model türlerinden oluşur: erkek, kadın, en iyi yaş, büyük beden, dövme veya fitness modelleri.

Ajans Adana

Model olmak için ne gerekiyor?

Deneyim bir avantajdır, ancak zorunluluk değildir

Kart endeksimiz için model seçerken bakımlı bir görünümün yanı sıra karizma, özgüven ve sosyalliğe de büyük önem veriyoruz. Bir As Model Ajansı Adana biz Almanya çapında aktif Adil Hostes Ajansı fotoğraf üretim, podyum, promosyon ve gibi alanlarda modeller bizim ana ajansı ile işbirliği içindedir.

Sizi en başından itibaren güvenilir bir ortak  olarak destekleyeceğiz ve kariyer yolunuzda size mümkün olan en iyi şekilde destek olmak için sizinle birlikteyiz.

Elbette, halihazırda bir model olarak aktif veya işe yeni başlamış olsanız da, başvurunuz bağlayıcı değildir ve ücretsizdir. Meraklı? O halde ajansımıza online başvuruda bulunun!

Bizi Takip Edin

Ajans Adana
Ajans Adana

Your Comments

Write The Comment

Bizi Takip Edin