Hizmetlerimiz

MANKEN – FOTOMODELPhotomodel
Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, Müşterilerimizin tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eş güdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.
ORGANİZASYONORGANIZATION
Müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile hareket ediyoruz. Sizlerin hayallerinizin en üst noktası, duygu ve düşüncelerinizi profesyonel yapımızla birleştirip kendi alanında imza atan organizasyonlar haline dönüştürüyoruz.
KONSERCONCERT
2Bin11 Ailesi uluslararası eğlence sektörünü yakından takip ediyor ve insanların isteğine göre hareket ediyoruz. konserlerde uluslararası platformda sanatçıları, oyuncuları, mankenleri vb. kişileri dünya platformuyla buluşturuyoruz.
En özel gününüzde istediğiniz sanatçıya ulaşmanın en kolay yolu 2bin11.

 

 

Bizi Takip Edin