Model Manken

Model Manken

Model Manken dünyasında Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, Müşterilerimizin tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eş güdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.

Bizi Takip Edin

Erkek Mankenler İçin Şartlar
Model Manken

Model manken olmak istiyorsanız seçeceğiniz ajans size ülke içi ve uluslararası bir çok proje ve gelişim alanı sunabiliyor olmalı bu imkanlar sizi kariyer hayatınızda tanıtacak ve başarınızı hissedeceğiniz yönler olacaktır.

Model Manken

Kendi sektörü içerisinde en iyi model ajanslarından biri olan 2bin11 Ajans yaptığı çalışmalar ile göz kamaştırmaktadır. Farklı tarzda insanları bir araya getirerek onlar için hem bir iş imkânı hem de kendilerini gösterebilme fırsatı sunmaktadır. Tecrübeli mankenlerimiz güler yüzlülüğü ve samimi tavırlarıyla üst düzey performans ortaya koymayı başarmışlardır.

Biz 2bin11 ajans ekibi olarak doğru potansiyele sahip ya da isteklere tam anlamıyla karşılık verebilecek modeller ile çalışmak durumundayız. 2Bin11 ajans olarak, çalıştığı erkek manken, bayan manken veya çocuk mankenler ile Türkiye manken ajansları arasında en iyisi olmaktadır. Türkiye’nin en iyi model ajansı olan 2Bin11 ajans, adayları test ederek, eğiterek, modelleri sektöre kazandırarak birçok markanın yüzü haline getirmektedir. Biz de 2Bin11 ajans olarak bu zevkli çekimde mankenlerimizin ortaya koymuş olduğu başarı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2Bin11 ajans olarak çalıştığı mankenlere büyük markalarla çalışma imkanı sunar ve isimlerinden söz ettirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin en güvenilir hızlı sonuç veren yeni adaylarını çok hızlı yükselten bir model ajansı olarak sektörün en saygın kurumudur. fotomodel olma yolunda bu zorlu süreçte tüm profesyonel ekibimiz ile size tam destek veriyoruz.

Eğitimlerinizi veriyor sizi hızlı bir şekilde geliştiriyoruz,

Sizin istek ve inancınız bizim profesyonelliğimiz ile buluşuyor ,

Siz sadece Türkiye’nin en iyi fotomodel ajansı olan 2Bin11 Ajansa başvurunuzu yapın.

Kendi sektörü içerisinde en iyi model ajanslarından biri olan 2bin11 Ajans yaptığı çalışmalar ile göz kamaştırmaktadır. Farklı tarzda insanları bir araya getirerek onlar için hem bir iş imkânı hem de kendilerini gösterebilme fırsatı sunmaktadır. Tecrübeli mankenlerimiz güler yüzlülüğü ve samimi tavırlarıyla üst düzey performans ortaya koymayı başarmışlardır.

Türkiye’nin En İyi Model Ajansları içinde olan Biz 2bin11 ajans ekibi olarak doğru potansiyele sahip ya da isteklere tam anlamıyla karşılık verebilecek modeller ile çalışmak durumundayız. 2Bin11 ajans olarak, çalıştığı erkek manken, bayan manken veya çocuk mankenler ile Türkiye manken ajansları arasında en iyisi olmaktadır. Türkiye’nin en iyi model ajansı olan 2Bin11 ajans, adayları test ederek, eğiterek, modelleri sektöre kazandırarak birçok markanın yüzü haline getirmektedir. Biz de 2Bin11 ajans olarak bu zevkli çekimde mankenlerimizin ortaya koymuş olduğu başarı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2Bin11 ajans olarak çalıştığı mankenlere büyük markalarla çalışma imkanı sunar ve isimlerinden söz ettirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Bizi takip edin

Model Manken

Bize Başvuru Yap.

Model Manken

En iyi fotomodel ajansını seçerken bakmanız gereken ilk şey fotomodel ajansını tamamen araştırmaktır. internet bunun için büyük bir fırsat olarak karşımıza çıkmakta , başvuru yapmak istediğiniz fotomodel ajansını öncelikle araştırmanız sosyal medya üzerinden incelemeniz gereken yorumlara bakmanız çok kıymetli. unutmayın hiç bir profesyonel ajans sizden hiç bir sebep ve koşulda ücret istemez istemeyecektir. bu tarz bir durumla karşılaşınca o ajans ile iletişimi bırakın.

Model Manken
Model Manken

Bir Mankenlik ajansı bulmak istiyorsanız, Fotomodel Ajansı bulmaktan daha basit bir işlemdir. Nasıl göndermenizi istediklerini öğrenmek için herhangi bir moda ajansı web sitesini ziyaret edebilirsiniz . Her ajansın kendi istekleri vardır, ancak genellikle Öz çekimlerin çekilmesini isterler. Profesyonel bir fotoğraf görmek istemiyorlar. Fotoğraflarda saçınızı yüzünüzden uzak tutun ve makyaj yapmayın veya neredeyse hiç makyaj yapmayın. Nasıl doğal göründüğünü görmek istiyorlar. Çektiğiniz fotoğraflar daha sonra sitelerine yüklenebilir. Sadece talimatlarını takip edin ve ilgileniyorlarsa bir toplantı için sizinle iletişime geçecekler. 

Bu noktadan sonra size kalan tek şey 2bin11 Ajansa katılmak. Biz sizin için hazırız.

Your Comments

Write The Comment

Bizi Takip Edin